Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

ASYA KARTALLARI Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

19.08.2019       461       Vural Vural


Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

Anadolu yakası en iyi basketbol okulu Asya Kartalları Spor Okulu olarak başarı odaklı stratejilerle öğrencilerimizin geleceğin başarılı sporcuları olmaları konusunda destekliyoruz. Kartal basketbol okulu, yakacık basketbol okulu konumunda çocukları için iyi bir spor okulu arayan aileler  için doğru adres olan Asya Kartalları büyük başarılara imza atıyor.

Anadolu Yakası en iyi basketbol okulunda olanaklar

Son dönemlerde öğrencilerin eğitim hayatlarının yanında bir spor dalıyla ilgilenmeleri onların fiziki ve kişisel gelişimleri için oldukça önemli hale geldi. Çocukları için  Anadolu yakası en iyi basketbol okulu araştırması yapan aileler için Asya Kartalları, çocuklarının güven ve sevgi ortamında basketbol eğitimi alabilecekleri, uzman antrenörlerimiz ile başarıya yönelik çalışmalarla kendilerini geliştirebilecekleri bir spor okuludur.

Kartaldaki spor okulları arasında gösterdiği başarılarla öne çıkan Asya Kartalları, öğrencilerinin eksikliklerini gözlemleyerek, destek antrenmanlarla eksikliklerin giderilmesini sağlar. Öğrencilerle birebir ilgilenmek onların daha basketbol alanında daha  başarılı ve özgüveni yüksek bireylere dönüşmesine yardımcı olur.

Basketbolun çocuklar için faydaları

Kendi bünyemizde branşında profesyonel antrenörlerimiz, çocuklarımızı disiplin,takım ruhu, kurallara uyma gibi öncüllerle gelişiminin desteklenmesini sağlar. Basketbolun zeka gelişimi üzerindeki etkisi de oldukça büyüktür. Basketbol oynayan çocukların sorun çözme becerisi gelişir. Bir takımın parçası olmayı, çevresindekilerle daha kolay iletişim kurmayı öğrenirler.

Anadolu yakası en iyi basketbol okulu olan Asya Kartallarının üyesi olmak isteseniz iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü, çocuklarının bir sporla ilgilenmesini isteyen anne ve babaların en çok araştırma yaptığı konular arasında yer alıyo...

← Devamını Oku

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.