Basketbol

ASYA KARTALLARI Basketbol

12.04.2019       946       Ömer Mavzer


Basketbol

Sağlıklı nesiller yetiştirmemiz  konusunda bize yardımcı olacak en önemli şey spordur. Yaşamımızın her alanında yeteri kadar hareket ediyor muyuz? Çocuk yaştan başlayarak bireylerin mental anlaşmda kendilerini geliştirebilmeleri için bir spor dalıyla ilgilenmek oldukça faydalı olacaktır. Asya Kartalları Basketbol okulları İstanbul Yakacık'ta faaliyet gösteren, uzman antrenörlerle geleceğin sporcularını yetiştiren bir spor okuludur.

Basketbol küçük yaştan itibaren çocukların disiplin içerisin takım kültürü ile yetişmesini sağlar. Bu sayade çocuklar sosyal hayata daha çok adapte olarak, iletişim kurmada zorluk çekmezler. Baketbol'on fiziksel açıdanda faydaları oldukça fazladır. Bu lkapsamda İstanbul Yakacık Basketbol kursları arasında yer alan Asya Kartalları Baketbol okulu, bireylerin spor kalibiyetlerinin artmasını sağlar.  Beden dayanıklılığının artması, kas gelişiminin artması basketbolun en önemli faydalarındandır.

Sizde bu aile katılmak isterseniz uzman antrenörlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim: 0 532 330 18 78


Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.