Basketbol okulu istanbul

ASYA KARTALLARI Basketbol okulu istanbul

24.09.2019       472       Vural Vural


Basketbol okulu istanbul

Basketbol okulu İstanbul

Basketbol okulu İstanbul gibi metropol bir ilçede oldukça fazladır. İstanbulda basketbol kurslarına duyulan ilgi her geçen gün artıyor. Spor insan yaşamı için çok önemlidir. Her gün düzenli olarak spor yapan ve sağlıklı beslenen  bireylerin hastalanma oranı daha düşüktür.  Spora erken yaşta başlamak iskelet sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Basketbol okulu İstanbul çalışmaları

Küçük yaşlarda çocuklarının bir spor dalı ile ilgilenmesine isteyen bireyler Basketbol okulu İstanbul konusunda araştırma yapılıyor. İstanbuldaki basketbol okullarısırasıyla İstanbul voleybol okulu ve İstanbul jimnastik okulları izliyor.  Basketbol okulu İstanbul araştırmasında Asya Kartalları basketbol okulu adından sıkça söz ettiriyor.

Bir takım oyunu olan basketbol, bireylerin takım arkadaşları ve çevresindeki insanlarla daha iyi iletişim kurabilmesine yardımcı olur. Spor ile uğraşa bireyler sosyal yaşamlarında daha özgüvenli olurlar.

Çocukların bir spor dalıyla ilgilenmeleri onları kötü alışkanlıklardan uzak tutar. Çocuklar kendi benliklerini tanıyarak çevreye uyum sağlayan bireylere dönüşürler. Küçük yaşta basketbol oynayan çocuklar çevresindekilere karşı saygı ve sevgi içinde olmayı öğrenirler.

Basketbol okulu İstanbul da en başarılı spor okulu olan Asya Kartalları uzman antrenörleriyle 2015 yılından bu yana çocuklarımızı geleceğin sporcuları olmaları konusunda yetiştirmektedir.

ASYA KARTALLARI Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal Kulübümüzü ziyaret etti!

Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal Kulübümüzü ziyaret etti!

Kulübümüzü ziyarete eden Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal, U11 takımımıza beslenme ve okul-spor hayatlarını bir arada götürmeleri için tavsiyelerde...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Küçük kız voleybol takımımız ilk maçına çıktı!

Küçük kız voleybol takımımız ilk maçına çıktı!

Asya Kartalları ailesi olarak sporcularımızı tebrik ederiz...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.