#evdeantrenman

ASYA KARTALLARI #evdeantrenman

18.04.2020       60       Vural Vural


#evdeantrenman

Maltepedeki en iyi spor kulübü olan Asya Kartalları spor kulübü öğrencileri için #evdeantrenman  akımını başlattı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 virüsü nedeniyle antrenmanlarımıza ara verdik. Kendimizi ve çevremizdekileri koruma altına almak için bu süreçte dışarı çıkmamak hepimiz için en iyisi. Maltepedeki en iyi spor kulübü olarak öğrencilerimizin evde de hareketsiz kalmaması için #evdeantrenmanlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öğrencilerimiz evde yaptığı çalışmalarla antrenmanlarına devam ediyor.  Evde antrenman yaparken çektikleri videoları sosyal medya hesabımızda paylaşıyoruz. Sizde evde hareketsiz kalmamak için bize katılabilirsiniz. Spor yapmanın hayatımızdaki yerinin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Evde yapacağımız egzersizlerle vücudumuzun daha güçlü olmasını sağlayabiliriz.

Maltepedeki spor kulüpleri arasında Asya Kartalları olarak antrenmanlarımızın başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Korona virüs salgının en kısa sürede son bulmasını diliyoruz.

ASYA KARTALLARI Maltepe spor kulüpleri

Maltepe spor kulüpleri

Spor kulüplerinin önemi son dönemlerde daha da arttı. Çocuklarının bir spor dalıyla ilgilenmelerini isteyen ebeveynler evlerininde konumlarına yakı...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri arasındaki Asya Kartalların Spor Kulübü basketbol alanında uzman antrenörleriyle en iyi basketbol eğitimini sağlıyor.

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.