İstanbul Yakacık Basketbol okulu

ASYA KARTALLARI İstanbul Yakacık Basketbol okulu

22.07.2019       702       Vural Vural


İstanbul Yakacık Basketbol okulu

İstanbul Yakacık Basketbol okulu

İstanbul Yakacık Basketbol okulu hakkında internette pek çok araştırma yapılıyor. Her yaş grubundan çocuk ve gençlerin okul hayatı dışında ihtiyaç duyduğu sosyal aktiviteler var. İstanbulda basketbol, voleybol,jimlastik gibi spor alanlarına duyulan ilgi her geçen gün artıyor.

Basketbol zihinsel faaliyetleri arttırıyor…

Yapılan araştırmalara göre sporla ilgilenen bireyler sosyal hayatlarında  daha başarılı bireylere dönüşüyor. Gençlerin ilgi duyduğu bir spor olarak karşımıza çıkan İstanbuldaki basketbol kursları her yaştan bireyin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Hergün okuldan eve giderek monoton bir hayat yaşayan kişiler için basketbol kursları zihinsel faaliyetleri arttırırken strese karşı büyük bir savunma mekanizması oluşturuyor. Sporla ilgilenen bireyler, sporla ilgilenmeyen bireylere göre problemlerle çözüm odaklı bir şekilde başa çıkabilme, hızlı anlama, yaratıcılık faaliyetlerinin artması, beyin fonksiyonların gelişmesi açısından bir adım önde oluyor.

Basketbol, voleybol, jimlastik vs. spor alanları gençlerimizin sosyal hayatlarının geliştirilmesi, eğitim hayatının desteklenmesi açısından oldukça önemli bir alan oluşturuyor. Düzenle spor yapan bireylerin motivasyonlarındaki artış onun diğer ilgi alanı ve eğitim alanına katkı sağlıyor.

İstanbul Yakacık en iyi basketbol kursu

İstanbul Yakacık Basketbol okul, ASYA KARTALLARI SPOR KULÜBÜ alanında uzman antrenörleriyle basketbola yeni bir soluk getiriyor. Yakacık basketbol okulları gençlerin basketbol alanında hayallerini gerçekleştirebilmek için büyük bir emekle çalışmaktadır. Yakacıkın en iyi spor klübü olarak basketbol, cimnastik,voleybol alanlarında eğitimlerimize devam ediyoruz.

İstanbul Yakacık en iyi basketbol okulu  olarak Asya Kartalları Spor Klübü,

Uzman kadrosuyla, gençlerimizin geleceğini şekillendirirken, spor branşlarında uzmanlaşmanızı sağlıyor. İstanbul Yakacık Basketbol okulu konusunda daha fazla bilgi almak için formu doldururabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Anadolu Yakası En İyi Basketbol Kulübü

Anadolu Yakası En İyi Basketbol Kulübü

İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 faklı salonumuzla Asya Kartalları olarak her sezon farklı branşlarda onlara derecelerimizle Anadolu yakasının ...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.