Kartal basketbol kulübü

ASYA KARTALLARI Kartal basketbol kulübü

9.11.2019       221       Vural Vural


Kartal basketbol kulübü

Kartal basketbol kulübü dediğimizde karşımıza çıkan Asya Kartalları Basketbol okulu 2015 yılından bu yana büyük başarılara imza attı. Kartal baskebol kulübü, voleybol kulübü ve cimnastik alanlarında uzman antrenörleriyle eğitim veren Asya Kartalları Spor Kulübü antrenmanlarına büyük bir hızla devam ediyor.

Kartal basketbol kulübü ve olanakları

Asya Kartalları eğitimleriyle öğrencilerinin eğitim ve sosyal hayatlarına katkı sağlamayı amaçlar. Kartaldaki basketbol kulüpleri konum açısından da önemli bir yere sahiptir.  Düzenle olarak bir spor dalıyla ilgilenen çocukların psikomotor gelişimleri desteklenir. Çoçuk gelişimi üzerinden olumsuz etkiye neden olan hareketsiz yaşam spor sayesinden minimum düzeye iner. Asya Kartalları olarak çocuklarımızın 7 yaşında basketbol, 8 yaş itibari ile voleybol, 4 yaş itibari ile jimnastik eğitimleri almalarını öneriyoruz.

Kartal basketbol kulübü konusunda araştırma yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. İstanbulda basketbol kulüplerinin sunduğu imkanlar dahilinde karar vermeniz yararınıza olacaktır. Asya Kartalları Spor Kulübü olarak spor kültürünü öğrencilerimize aktarıyoruz. Bize katılmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Yakacık en iyi cimnastik kursu

Yakacık en iyi cimnastik kursu

Yakacık en iyi cimnastik kursu olan Asya Kartalları spor okulları, İstanbul jimnastik kursu alanına yeni bir soluk getiriyor. 2015 yılından bu yana...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Menderes Gümüşdal eşliğinde antrenmanlar!

Menderes Gümüşdal eşliğinde antrenmanlar!

Menderes Gümüşdal eşliğinde atletizm ve fundamental antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.