Kartal basketbol kursu

ASYA KARTALLARI Kartal basketbol kursu

29.07.2019       402       Vural Vural


Kartal basketbol kursu

Kartal basketbol kursu

Kartalda basketbol kursu arayışında olan bireyler için Asya Kartalları spor okulları iyi bir tercih olacaktır. Asya kartalları başarı odaklı eğitimleriyle çocuklarınızı erken yaşta spor kültürü ile yetiştirmeye başlar. Bu kültürü alan çocuklar geleceğin sporcusu olmaya aday olurlar.

Kartal en iyi basketbol kursu

Kartaldaki basketbol kurslarında uzman antrönerlerimizle güvenli ortamda geleceğin basketbolcularını yetiştiriyoruz. İstanbul basketbol kursu antrenörlerimiz çocuklarımızla birebir ilgilenerek onların başarılı olabilmesi için her aşamanın takibini yapmaktadırlar. Antrenörlerimiz çocuklarımızın hedeflerine daha hızlı ulaşabilmesi için özel antrenmanlarla süreci desteklemektedir.

Verdiğimiz eğitimle takımdaki sporcularımız basketbolu en iyi şekilde öğrenerek, hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyorlar. Kartal en iyi basketbol kursu konusunda yapılan araştırmalarda Asya Kartalları Spor Okulu ilk sıralarda yer almaktadır.

İyi bir gelecek için basketbol

İstanbul Kartal’da oturan bireyler için Kartal en iyi basketbol kursu konusunda büyük başarılara imza atmış  Asya Kartalları Spor Okulu öğrencilerine sevgi ve saygı temelinde iyi bir sporcu olmayı öğreterek onların sosyal yönden de gelişimini sağlar.

ASYA KARTALLARI Kartaldaki basketbol kulüpleri

Kartaldaki basketbol kulüpleri

Asya Kartalları Spor Okulları olarak gençlerimiz için her zaman en iyisiniz istiyoruz.  Kartaldaki basketbol kulüpleri başlığı altında yapılan pek ...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.