Kartal en iyi basketbol kulübü

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi basketbol kulübü

9.08.2019       453       Vural Vural


Kartal en iyi basketbol kulübü

 

Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü, çocuklarının bir sporla ilgilenmesini isteyen anne ve babaların en çok araştırma yaptığı konular arasında yer alıyor. Asya Kartalları spor kulübü son dönemlerde çocuklarının spor alanında iyi yerlere gelmesini isteyen anne ve babaların tercih ettiği bir kulüp haline geldi.

Kartal en iyi basketbol kulübünde eğitim almak

Çocuklarımızın küçük yaşta  bir spor dalıyla ilgilenmeleri onların gelişimleri açısından çok önemlidir. Kartal en iyi basketbol kulübünde eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Amacımız Kartaldaki spor kulüpleri arasında çocuklarımızın geleceğin sporcuları olarak topluma faydalı bireylere dönüşmesini sağlamaktır. Uzman antrenör ve grup derslerimizle öğrencilerimizin eksikleri ile birebir ilgilenerek onların daha başarılı olmasını sağlıyoruz. Çocuklarımız küçük yaşta aldıkları basketbol eğitimi sonrasında sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, takım ruhuna sahip, çevresindekilere karşı sevgi, saygı ve hoşgörülü bireylere dönüşüyor.

Asya Kartallarının yaptığı çalışmalar

Kartal en iyi basketbol kulübünde yaptığımız çalışmalarla ile geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz. Bu kapsamda profesyonel antrenörlerimizle çocukların geleceğin milli sporcuları olabilmesi için yetiştiriyoruz. Erken yaşlarda spora başlamanın mental gelişim ve çocuklarımızın kişisel gelişimleri üzerinde oldukça büyük bir etkisi vardır.

Çocuklarımız için Kartal en iyi basketbol kulübü olan Asya Kartalları spor kulübü onların kişilik gelişimlerini sağlayabilecekleri, takım ruhu ile sosyalleşebilecekleri bir okuldur. Siz de Asya Kartalları ailesine katılmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi basketbol okulu

Kartal en iyi basketbol okulu

Kartal en iyi basketbol okulları konusunda en  çok kullanılan arama motoru Google üzerşnden pek çok araştırma yapılıyor. İstanbul Kartalda en iyi b...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

Anadolu yakası en iyi basketbol okulu Asya Kartalları Spor Okulu olarak başarı odaklı stratejilerle öğrencilerimizin geleceğin başarılı sporcuları ...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.