Kartal en iyi basketbol okulu

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi basketbol okulu

7.08.2019       255       Vural Vural


Kartal en iyi basketbol okulu

Kartal en iyi basketbol okulu

Kartal en iyi basketbol okulları konusunda en  çok kullanılan arama motoru Google üzerşnden pek çok araştırma yapılıyor. İstanbul Kartalda en iyi basketbol okulu araştırması yapan kişiler çocuklarının basketbol alanında kendilerini geliştirebilecekleri,sosyal hayatlarında da destek sağlayacak bir spor okulu istiyor. Kartalda çeşitli spor okulları bulunuyor. Spor okulu seçiminde önemli olan şey çocuklarımız için en doğru adresi bulmak.

Kartal basketbol okullarında eğitim

Spor okullarının verdiği olanaklar çocuklarımızın geleceği açısından oldukça önemli bir öncüldür. Asya kartalları spor kulübü olarak sevgi ve saygı çerçevesinde, küçük yaştan itibaren çocuklarımızın geleceğin başarılı sporcuları olması için elimizden geleni yapıyoruz. Uzman antrenörlerimizle çocuklarımızın basketbol alanında iyi yerlere gelmelerine katkıda bulunuyoruz.

Basketbolun çocuk gelişimine etkisi

Kartal en iyi basketbol okullarından biri olan Asya Kartalları olarak çocuklarımızı ülke sporuna büyük katkıları olacak bireylere dönüştürüyoruz. Düzenli olarak yaptığımız antrenmanlarda çocuklarımızla birebir ilgilenerek eksik oldukları noktalar hakkında çalışmalar yapıyoruz. Küçük yaşta basketbol okulumuza başlayan çocuklarımızı sporcu kültürüyle eğitim ve sosyal hayatlarına katkı sağlayarak yetiştiriyoruz.

Kartalda basketbol okulu arayanlar için doğru tercih olan Asya Kartalları Spor Okulunda, çocuklarımızın psikomotor becerileri,  mental gelişimleri, sosyal ve kişisel gelişimlerine destek oluyoruz. Kartaldaki  basketbol kursları çocuk gelişimine verdiği destek nedeniyle son dönemlerde daha popüler hale geldi. Son dönemlerde  aileler çocuklarının küçük yaştan itibaren bir spor dalıyla ilgilenmelerini istiyor. Bu nedenle Kartaldaki basketbol okullarında  en doğru adres Asya Kartalları Spor okulları olarak karşımıza çıkıyor.

ASYA KARTALLARI 2019-2020 Sezon

2019-2020 Sezon

Yeni sezonda sende aramıza katıl!

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü, çocuklarının bir sporla ilgilenmesini isteyen anne ve babaların en çok araştırma yaptığı konular arasında yer alıyo...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.