Kartal en iyi cimnastik kursu

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi cimnastik kursu

30.11.2019       224       Vural Vural


Kartal en iyi cimnastik kursu

Kartal en iyi cimnastik kursu olan Asya Kartalları Spor Okulu 2015 yılından bu yana çalışmalarını sürdürüyor. Başarılı kadrosuyla jimnastik, voleybol ve basketbol alanlarında eğitimler veren Asya Kartalları İstanbulun en iyi spor okulları arasında yer alıyor.

Kartal en iyi jimnastik kursu ve yararları

Kartal en iyi cimnastik kursu arasında pek çok seçenek bulunuyor. Kartal en iyi cimnastik kursu Asya Kartalları başarılı eğitmenleriyle çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyor.

Cimnastik kursları 4 – 12 yaş grubundaki çocuklarımız için çok yararlıdır. Kartal en iyi jimnastik kursu, Asya Kartalları çocuklarımızın fiziksel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olur, kas sisteminin güçlenmesini, duruş bozukluklarının giderilmesini sağlar. 4 yaş itibariyle cimnastik kursuna başlayan çocuklar fiziksel ve sosyal açıdan kendilerini  geliştirerek  daha sosyal ve aktif  bireylere dönüşürler.

Kartal en iyi cimanstik kursu Asya Kartalları Spor Okulu, cimnastik kursu ile çocuklarımızın en iyi eğitimi almalarını sağlıyor.  Sizde bu aileye katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Maltepedeki basketbol kulüpleri

Maltepedeki basketbol kulüpleri

Özellikle spor ile küçük yaşlardan itibaren ilgilenmenin gelecek yaşantımıza faydası büyük olacaktır. Maltepedeki basketbol okulları konusunda yapı...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.