Kartal en iyi spor kulübü

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi spor kulübü

14.03.2020       68       Vural Vural


Kartal en iyi spor kulübü

Kartal en iyi spor kulübü araştırmalarında Asya Kartalları maçlardaki başarılarıyla adından söz ettiriyor. İstanbul spor kulüpleri arayışında olanlar için önünüze bir çok seçenek çıkacaktır. Bu araştırmada önemli olan çocuklarınız için güvenilir, başarı odaklı antrenmanlarla çocuklarının gelişimini en iyi şekilde sağlayacak bir kulübü bulmaktır. 

Kartal en iyi spor kulübü ve eğitimleri

Çocukların erken yaşlarda bir spor dalı ile ilgilenmesi onların fiziksel ve mental gelişimi açısından yararına olacaktır. Küçük yaşlarda spora başlamak çocuklarımızın ilerleyen yaşlarda daha sosyalm bireyler olmalarına da yardımcı olmaktadır. Kartal en iyi spor kulübü aramasında karşımıza çıkan Asya Kartalları Spor kulübü çocuklarınızın ileriki yaşamında da başarılı bir sporcu olması için çalıoşmaktadır. Yakacıkdaki spor kulüpleri arasındada karşımıza çıkan Asya Kartalları 2015 yılından bu yana verdiği eğitimlerle başarılı sporcular yetiştirmeye devam etmektedir.

Kartal en iyi spor kulübü konusunda Asya Kartalları ailesi olarak çocuklarınızın  fiziksel ve sosyal açıdan gelişimlerine katkı sağlarken, özgüvenli bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz. Sizde bu aileye katılmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI U12 Kızlar B Ligi’nde Asya Kartalları 3. Galibiyetini Aldı

U12 Kızlar B Ligi’nde Asya Kartalları 3. Galibiyetini Aldı

Asya Kartalları Spor Kulübü 29 Şubat Cumartesi günü oynanan maçta Asya Kartalları İstanbul Basketbol Feneri ile karşıya geldi. Asya kartalları raki...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Yakacık basketbol kulübü

Yakacık basketbol kulübü

Yakacık basketbol kulübü konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Yakacık en iyi basketbol kulüpleri başlığında arama yaptığımızda karşımıza pek çok ...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.