Kartal voleybol okulu

ASYA KARTALLARI Kartal voleybol okulu

18.09.2019       437       Vural Vural


Kartal voleybol okulu

Kartal voleybol okulu küçük yaşta spora başlamak isteyen bireyler için oldukça uygun bir yerdir. Spor yaşamımızın her alanında yer almaktadır. Sağlığımız için vazgeçilmez olan hareketli yaşam için son dönemlerde spor salonlarına olan ihtiyaçta artmıştır. Geleceğimizde sağlıklı bir birey olabilmek için spora önem vermeliyiz. Özellikler küçük yaşlarda ilgilendiğimiz spor dallarının geleceğimizde bize katkısı çok büyük olacaktır. İstanbulda basketbol okulu konusunda Google arama motoru üzerinden pek çok araştırma yapılıyor.

Maltepe voleybol okulu eğitimleri

Kartaldaki en iyi spor okulu, Maltepe spor kulüpleri araştırmalarında karşımıza çıkan Asya Kartalları sonuç odaklı antrenmanlarıyla çocuklarımızın gelişimini sağlıyor. Kartal voleybol okulu olarak Asya Kartalları düzenli olarak alanında uzman antrenörlerle yaptığı antrenmanlarla çocukların spor gelişimini hızlandırıyor.

Voleybol okullarının fiziksel gelişime katkısı

Kartal voleybol okulu için en doğru adres olan Asya Kartalları, voleybol eğitimiyle  çocukların fiziksel gelişimin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Takım olmayı öğrenen çocuklarda aynı zamanda iletişim süreçleri gelişiyor, sosyal açıdan daha aktif bireylere dönüşüyorlar. Uzman antrenörlerimiz düzenli antrenmanlarla çocuklarınızın geleceğin sporcuları olma konusunda destekliyor.  Maltepe voleybol okulu, İstanbulda basketbol kurslarının yoğun olduğu yerlerdir. Önemli olan çocuklarımız için en doğru voleybol okulunu bulabilmektir. Asya Kartalları ailesi 2015 yılından beri voleybol ve basketbol alanında yaptığı çalışmalarla başarı hikayesini sürdürmektedir.

 

ASYA KARTALLARI Yeni dönem antrenmanlarımız devam ediyor!

Yeni dönem antrenmanlarımız devam ediyor!

Spor, fiziksel gelişimin yanı sıra çocukların sosyalleşmesi ve iletişim becerilerinin gelişmesinde büyük rol oynar.

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal Kulübümüzü ziyaret etti!

Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal Kulübümüzü ziyaret etti!

Kulübümüzü ziyarete eden Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal, U11 takımımıza beslenme ve okul-spor hayatlarını bir arada götürmeleri için tavsiyelerde...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.