Kartaldaki basketbol kulüpleri

ASYA KARTALLARI Kartaldaki basketbol kulüpleri

31.07.2019       835       Vural Vural


Kartaldaki basketbol kulüpleri

Asya Kartalları Spor Okulları olarak gençlerimiz için her zaman en iyisini istiyoruz.  Kartaldaki basketbol kulüpleri başlığı altında yapılan pek çok araştırma var. Kartalın en iyi basketbol kulübü olan Asya Kartalları Spor okulu başarı odaklı teknikleriyle geleceğin sporcularını yetiştiriyor.

Asya Kartalları basketbol okulu

Asya Kartalları basketbol konusunda büyük başarılara imza atmış bir spor okuludur. Kartaldaki spor kulüpleri arasında öğrencilerimizin 6 yaştan itibaren spor kulüpleri ile, 10 yaşından itibaren  özel ligler ve resmi liglerde oynamaktadır.  

Asya Kartalları olarak en büyük hedefimiz gençlerimizi sporcu bilinciyle yetiştirmektir. Fiziksel ve zihinsel gelişimin kaynağı olan spor gençlerimizin bedensel, ruhsal ve sosyal açıdan gelişimlerini en iyi derecede geliştirir. Kartaldaki spor kulüpleri arasında basketbol spor kültürünün oluşmasında büyük katkı sahibi olan Asya Kartalları uzman antrenörleriyle basketbola yeni bir soluk getimektedir.

Kartal en iyi basketbol kulübü

Basketbol klüpleri çocukların sosyal gelişimi açısından da büyük bir destek sağlar. Çocukların kişisel gelişimleri küçük yaşlardan başlar. Çocukların erken yaşta bir spora yönelmesi onların gelişimi ve geleceleri açısından faydalı olacaktır.

Kartaldaki spor okulları arasında büyük başarılar soucunda adını duyuran Asya Kartalları spor okulu öğrencilerini geleceğin başarılı sporcuları yapma konusunda gelişmesini sağlamaktadır.

ASYA KARTALLARI Kartal basketbol kursu

Kartal basketbol kursu

Kartalda basketbol kursu arayışında olan bireyler için Asya Kartalları spor okulları iyi bir tercih olacaktır. Asya kartalları başarı odaklı eğitim...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Kartalda basketbol okulu

Kartalda basketbol okulu

Basketbol, beşer kişilik takımlar kurularak oynanır. Elle ve topla oynanan bir oyun olmasının yanı sıra aynı zamanda bir spor dalıdır .Yüksekliği 3...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.