Kartaldaki spor kulüpler

ASYA KARTALLARI Kartaldaki spor kulüpler

5.04.2020       58       Vural Vural


Kartaldaki spor kulüpler

 

Spor yapmanın sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Düzenli olarak bir spor ile ilgilenmek sosyal yaşantımızda da bizi daha aktif kişiler haline getirecektir. Kartaldaki spor kulüplerinden biri olan Asya Kartalları , basketbol ve voleybol alanlarındaki eğitimleriyle başarısını her geçen gün arttırıyor.

Kartaldaki spor kulüpleri arasında Asya Kartalları

Kartalın en iyi spor kulübü arasında Google üzerinden pek çok arama yapıldığını görüyoruz. Asya Kartalları 2015 yılından bu yana çocuklarınız için en iyi eğitimi veriyor. Kartaldaki spor kulüpleri arasında olan Asya Kartalları  her sezon elde ettiği galibiyetlerle başarısını kanıtlıyor.

Asya Kartalları Spor Kulübü verdiği eğitimlerle çocuklarımızın geleceğini düşünüyor,onların geleceğin başarılı sporcuları olması konusunda destekliyor. Kartaldaki spor kulüpleri konusunda araştırma içindeyseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak antrenörlerimizle görüşebilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Yakacık en iyi spor kulübü

Yakacık en iyi spor kulübü

Yakacık en iyi spor kulübü konusunda internet üzerinden pek çok arama yapılıyor. Yapılan aramalarda karşımıza birçok seçenek çıkıyor.  Yakacıkdaki ...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Maltepe spor kulüpleri

Maltepe spor kulüpleri

Spor kulüplerinin önemi son dönemlerde daha da arttı. Çocuklarının bir spor dalıyla ilgilenmelerini isteyen ebeveynler evlerininde konumlarına yakı...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.