Basketbol TBF

U10 Erkek Basketbol

U10 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

İstanbuldaki basketbol kulüpleri

İstanbuldaki basketbol kulüpleri geniş bir alan olarak karşımıza çıkar. İstanbul baketbol kulübü konusunda pek çok öneri alabilirsiniz. Aileler olarak çocuklarımız için hep en iyisiniz isteriz. Önemli olan onların güven ortamında, severek basketbol eğitimi almasıdır.

Devamını Oku →

U11 Erkek Basketbol

U11 Erkek Basketbol,11 yaş altı erkek sporculardan oluşan basketbol takımımız her sene katılmış olduğu liglerde başarı elde eden ve bunu alışkanlık haline getiren geleceğin yıldızları olma yolunda emin adımlarla devam etmektedir. 

Devamını Oku →

U12 Kız Basketbol

U12 Kız Basketbol, kulübümüz kurulduğu ilk yıldan itibaren kız sporculara büyük önem vermektedir.

Devamını Oku →

U12 Erkek Basketbol (B)

U12 Erkek Basketbol (B), kurulduğu yıldan itibaren katılmış olduğu liglerde ön plana çıkan ve başarı elde eden 12 yaş basketbol takımımız başarıdan başarıya koşmaya devam etmektedir.

Devamını Oku →

U12 Erkek Basketbol (A)

U12 Erkek Basketbol (A), sezon boyu yoğun çalışmalarına devam eden, bol maç trafiği olan U12 basketbol takımımız gelecek için umut vaad ediyor.

Devamını Oku →

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →