Blog

Yakacık basketbol seçmeleri

Asya Kartalları Spor Kulübü, Yakacık basketbol seçmeleri ile takımı için yeni sporcular arıyor. Bu kapsamda TB2L’de oynayacak A Takımı için seçmelerimiz 24 Ağustos Pazartesi itibariyle başlıyor.

Devamını Oku →

TB2L’de oynayacak A Takımı için seçmelerimize katıl!

TB2L’de oynayacak A Takımı için seçme düzenleyecek.

Devamını Oku →

20 Ağustos`ta Deneme Antrenmanı Yapıyoruz!

Asya Kartalları Spor Kulübü başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.  İstanbul basketbol altyapısının başarılı organizasyonlarından Asya Kartalları Spor Kulübü yeni sezon öncesinde deneme antrenmanları düzenleyecek.

Devamını Oku →

Asya Kartalları 2.lig`de

Asya Kartalları 2020-2021 sezonunda Türkiye Basketbol 2.lig’de.  Asya Kartalları maçlardaki performansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Genç sporcularımız ile kurulu bir kadroyla  başarılarımıza yenilerini eklemeyi hedefliyoruz.

Devamını Oku →

Spor Kulüpleri Açılacak mı?

Hayatımızı etkisi altına alan koronovirüs nedeniyle spor kulüpleri antrenmanlarına bir süreliğine ara verdi. Dünyanın en çok kullandığı arama motoru Google üzerinden Spor kulüpleri açılacak mı? Başlığı altında pek çok arama yapılıyor.

Devamını Oku →

Maltepe spor kulüpleri ve eğitimleri

Maltepe spor kulüpleri ve eğitimleri hakkında her gün pek çok araştırma yapılıyor. Asya Kartalları spor kulübü basketbol, voleybol ve jimnastik alanında eğitimleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Devamını Oku →

Kartalda spor kulüpleri

Kartalda spor kulüplerine duyulan talep son dönemlerde artmış durumda. Spor kulüpleri basketbol,voleybol, yüzme, jimnastik branşlarında eğitimler veriyor. Asya Kartalları Spor Kulüpleri 2015 yılından beri öğrencilerinin ileriki yaşantılarında başarılı sporcular olabilmeleri için eğitimlerine büyük hızla devam ediyor.

Devamını Oku →

Yakacıkta spor kulüpleri

Yakacıkta spor kulüpleri ile ilgili son dönemlerde pek çok araştırma yapılıyor. Çocuklarımızın spor aktiviteleri ile ilgilenmesi onların hem sağlıkları hem de sosyal yaşantıları açısından kendilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

Devamını Oku →

Voleybol ve fiziksel gelişim

Voleybol ve fiziksel gelişim  doğru orantılıdır. Spor yapmak  fiziksel ve sosyal gelişimi ddesteklemektedir. Özellikle erken yaşlarda voleybol gibi bir spor dalı ile ilgilenmek çocuklarımızın geleceğine yapacağımız bir katkıdır.

Devamını Oku →

Basketbol oynamanın faydaları

Basketbol oynamak, vücudun fiziksel açıdan daha güçlü ve kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Asya Kartalları spor kulüpleri düzenli olarak yaptığı antrenmanlarla çocuklarımızın fiziksel açıdan gelişmesine olanak sağlar.

Devamını Oku →

Spor Kulüpleri Maltepe

Spor kulüpleri Maltepe semtinde karşımıza çıkan Asya Kartalları Spor Kulübü olarak,  antrenmanlarının başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Evde kaldığımız süreç boyunca hepimiz antrenmanlarımızın değerini daha çok anladık.  Antrenmanlarımızın ne zaman başlayağı ile ilgili henüz kesin bir bilgi almadık

Devamını Oku →

Spor kulüpleri Yakacık

Spor kulüpleri Yakacık ile ilgili merak edilen pek çok şey var. Çocuklarının iyi bir spor eğitimi alamlarını isteyen aileler çocuklarını emanet edebilecekleri güvenilir bir kulüp arayışında. Asya Kartalları Spor Kulübü, 2015 yılından beri öğrencilerinin başarılı birer sporcu olması için eğitimlerine devam ediyor.

Devamını Oku →

En iyi spor kulübü Kartal

En iyi spor kulübü kartal başlığı hakkında, Google üzerinden pek çok arama yapılıyor. Yaptığınız bu aramalarda da karşınıza çıkan seçenekler kafa karışıklığına neden oluyor. Bu aşamada önemli olan şey çocuklarımızın severek gideceği ve kendini geliştirebileceği güvenilir bir spor kulübü bulmak.

Devamını Oku →

Kartal basketbol kulüpleri

Asya Kartalları Spor Kulübü  yılından beri basketbol, voleybol alanlarındaki eğitimlerine devam ediyor. Kartal basketbol kulüpleri ile ilgili olarak apılan araştırmalarda da karşımıza çıkan Asya Kartalları Spor Kulübü başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Devamını Oku →

Maltepe en iyi voleybol kulübü

Maltepe en iyi voleybol kulübü  konusunda Asya Kartalları Spor Kulübü öğrencileri için antrenmanlarının başlayacağı günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Ülkemizi etkisi altına alan korona virüs nedeni ile antrenmanlarımıza kısa bir süre ara verdik. Öğrencilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önemli.

Devamını Oku →

Yakacıktaki voleybol kulüpleri

Yakacıktaki voleybol kulüplerine gösterilen talep her geçen gün artıyor. Asya Kartalları Spor Kulübü ailesi olarak basketbol alanında olduğu gibi voleybol alanında da verdiğimiz eğitimlerle geleceğin sporcularını yetiştirmeye devam ediyoruz. Yakacıktaki voleybol kulüpleri arayışındaysanız antrenörlerimizle iletişeme geçerek kulübümüz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Devamını Oku →

Maltepedeki spor kulüpleri

Malpedeki spor kulüpleri konumu açısından İstanbul’un en çok tercih edilen spor kulüpleri arasında yer alıyor. Asya Kartalları Spor kulübü  yılından beri Maltepedeki spor kulüpleri arasında varlığını başarıyla sürdürüyor.

Devamını Oku →

Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri arasındaki Asya Kartalların Spor Kulübü basketbol alanında uzman antrenörleriyle en iyi basketbol eğitimini sağlıyor.

Devamını Oku →

#evdeantrenman

Tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 virüsü nedeniyle antrenmanlarımıza ara verdik. Kendimizi ve çevremizdekileri koruma altına almak için bu süreçte dışarı çıkmamak hepimiz için en iyisi

Devamını Oku →

Maltepe spor kulüpleri

Spor kulüplerinin önemi son dönemlerde daha da arttı. Çocuklarının bir spor dalıyla ilgilenmelerini isteyen ebeveynler evlerininde konumlarına yakın olacak bir spor kulübü arayışında. Maltepedeki spor kulüplerine olan talepte bu doğrultuda her geçen gün artıyor.

Devamını Oku →

Yakacık en iyi spor kulübü

Yakacık en iyi spor kulübü konusunda internet üzerinden pek çok arama yapılıyor. Yapılan aramalarda karşımıza birçok seçenek çıkıyor.  Yakacıkdaki spor kulüpleri araştırmasında karşımıza çıkan Asya Kartalları öğrencilerine en iyi spor eğitimini veriyor.

Devamını Oku →

Yakacık basketbol kulübü

Yakacık basketbol kulübü konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Yakacık en iyi basketbol kulüpleri başlığında arama yaptığımızda karşımıza pek çok seçenek çıkıyor.  Yapacağımız araştırmada önemli olan Yakacıktaki en iyi spor kulübünü bulmak olacaktır

Devamını Oku →

Kartal en iyi spor kulübü

Kartal en iyi spor kulübü araştırmalarında Asya Kartalları maçlardaki başarılarıyla adından söz ettiriyor. İstanbul spor kulüpleri arayışında olanlar için önünüze bir çok seçenek çıkacaktır. Bu araştırmada önemli olan çocuklarınız için güvenilir, başarı odaklı antrenmanlarla çocuklarının gelişimini en iyi şekilde sağlayacak bir kulübü bulmaktır. 

Devamını Oku →

U12 Kızlar B Ligi’nde Asya Kartalları 3. Galibiyetini Aldı

Asya Kartalları Spor Kulübü 29 Şubat Cumartesi günü oynanan maçta Asya Kartalları İstanbul Basketbol Feneri ile karşıya geldi. Asya kartalları rakibini 45-20`lik skorla ile mağlup etti.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U12 Kızlarda Üst Üste 4. Kez Kazandı

2 Mart Pazartesi günü Zincirlikuyu İSOV Meslek Lisesi’nde oynanan maçta İstanbul Gelişim Basketbol Ligi U12 Minik Kızlar Beyaz Grup mücadelesinde Asya Kartalları 66-21 skoru ile maçın galibi oldu.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U11’de Kazanmaya Devam Ediyor

Asya Kartalları galibiyetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 25 Şubat Salı günü Sancaktepe İstanbul ile karşı karşıya gelen Asya Kartalları 49-22 skoru ile maçın galibi oldu.

Devamını Oku →

TBF U10 Erkeklerde Asya Kartalları 3. Haftayı Yenilgisiz Geçti

Asya Kartalları maçlardaki başarısı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 22 Şubat Pazar günü Kızıltoprak ile karşı karşıya gelen Asya Kartalları rakibini 51-28 mağlup etti

Devamını Oku →

Asya Kartalları (U11) İGL’de 2’de 2 Yaptı

Asya Kartalları İstanbul Gelişim Ligi U11 Minik Erkekler Beyaz Asya E Grubu kategorisinde galip geldi. Yakacık MEV Ortaokulu Spor Salonu’nda oynanan maçta Asya Kartalları Spor Kulübü Kaan ile karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U10 Miniklerde Bilfen’i Yendi

Asya Kartalları maçlardaki başarısı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yakacık Spor Salonunda oynanan maçta Asya Kartalları ile Bilfen karşı karşıya geldi. Maçın ilk çeyreğini Asya Kartalları 17-4 önde tamamladı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U11 ve U12 Kız Takımları İGL’de Galip

9 Şubat Pazar günü Yakacık MEV Ortaokulları Spor Salonu’nda oynanan maçta Asya Kartalları, Paşabahçe Basketbol ile karşı karşıya geldi. Maçlardaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Asya Kartalları maçtan galip ayrıldı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (B) U12 Erkeklerde Fire Vermedi

9 Şubat Pazar günü Yakacık MEV Ortaokulları Spor Salonu’nda oynanan maçta Asya Kartalları, Paşabahçe Basketbol ile karşı karşıya geldi. Maçlardaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Asya Kartalları maçtan galip ayrıldı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (B) U12 Erkeklerde Fire Vermedi

Asya Kartalları 13 Şubat Perşembe günü İdealtepe ile karşı karşıya geldiği maçın galibi oldu. Yakacık Spor Salonu’nda oynanan maçta  İstanbul U12 Minik Erkekler C Ligi 10. Grup üçüncü hafta mücadelesinde İdealtepe ile Asya Kartalları (B) karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (B) U12’de Fire Vermedi

Asya Kartalları, 3 Şubat Pazartesi günü Ataşehir Yıldızları ile karşı karşıya geldi. Yakacık Spor Salonu`nda oynanan maçta Asya Kartalları günün kazananı oldu.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U11 Erkeklerde 2. Kez Kazandı

Asya Kartalları başarıya doymuyor. Son dönemlerde maçlarda gösterdiği performansla dikkat çeken Asya Kartalları U11 Erkeklerde 2. Kez Kazandı. Maç 30 Ocak Cuma günü, Caferağa Spor Salonunda oynandı. Mavi Birlik ile karşı karıya gelen Asya Kartalları maçın galibi oldu

Devamını Oku →

Asya Kartalları U14 Erkeklerde Yarı Finalde

Asya Kartalları başarıya doymuyor. Asya Kartalları 12 Ocak Pazar günü B Ligi Çeyrek Final mücadelesinde Girişim Akademi ile karşı karşıya geldi. Asya Kartalları maçlardaki performansıyla yine adından söz ettirmeyi başardı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları, İGL U12 Kızlarda 2’de 2 Yaptı

Asya Kartalları 8 Ocak 2020 Çarşamba günü İstanbul Gelişim Ligi U12 Kızlar Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde Asya Kartalları Spor Kulübü ile Teşvikiye Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Asya Kartalları maçtan galip ayrıldı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (B), U16 Erkeklerde 2’de 2 Yaptı

Asya Kartalları 5 Ocak 2020 Pazar günü Moda Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.Kurtköy Spor Salonu’nda oynanan maçta, son dönemde büyük başarılarla adını duyuran Asya Kartalları 61-52 skoruyla maçtan galip ayrıldı.

Devamını Oku →

Sigortam.Net İTÜ  U10 takımımızı misafir etti.

Sigortam.Net İTÜ  U10 takımımızı misafir etti.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (U10), Marmara Basketbol Ligi’nde Galip

Kartalda en iyi spor okulu olan Asya Kartalları Basketbol okulu, başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Asya Kartalları  22 Aralık 2019 Pazar günü Şehit Akın Sertçelik İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda CSKA Ataşehir ile karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

Asya Kartalları (U10), İGL’de İlk Galibiyetini Aldı

Asya Kartalları Spor Kulübü ve İstanbul Gelişim Ligi U10 Kategorisi Mavi Grup karşı karşıya geldi. Maçın  her saniyesi büyük bir çekişme ile devam ederken Asya Kartalları Spor Kulübü maçın ilk yarısını 12-6 önde tamamladı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları U11’de Paşabahçe’yi Yendi

Başarı odaklı stratejilerle yoluna devam eden Asya Kartalları Spor Okulları mücadelesine büyük bir hızla devam ediyor. 12 Aralık Perşembe günü Samandıra Mes. ve Tek. Anadolu Lisesi`nde  profesyonel antrenörlerimizin hazırlıklarıyla U11 takımımız Paşabahçe ile karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

Maltepedeki basketbol kulüpleri

Özellikle spor ile küçük yaşlardan itibaren ilgilenmenin gelecek yaşantımıza faydası büyük olacaktır. Maltepedeki basketbol okulları konusunda yapılan pek çok araştırma var.

Devamını Oku →

Kartal en iyi cimnastik kursu

Kartal en iyi cimnastik kursu arasında pek çok seçenek bulunuyor. Kartal en iyi cimnastik kursu Asya Kartalları başarılı eğitmenleriyle çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyor.

Devamını Oku →

Antrenmanlarımıza katılın.

0 506 023 97 03

Devamını Oku →

Asya Kartalları`ndan Galatasaray Galibiyeti!

 Asya Kartalları U14 Küçük Erkekler B Ligi Final D Grubu 1. hafta mücadelesinde Galatasaray (B) ile karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

Yakacıkta voleybol okulu

Yakacıkta voleybol okulu dediğimizde karşımıza  çıkan 2015 yılından bu yana hizmet veren Asya Kartalları Spor okulu geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmeye devam ediyor.

Devamını Oku →

İstanbul Gelişim Ligi

İstanbul gelişim liginde kulübümuzu temsil edecek 2011 dogumlu sporcularımız sezon baslangıcını iple çekiyor

Devamını Oku →

Maltepede basketbol okulu

Maltepede basketbol okulu konusunda son dönemlerde pek çok araştırma yapılıyor. Çocuklarının bir spor dalı ile ilgilenmesini isteyen anne ve babalar bu konuyla ilgili spor okulları ile görüşüyor.

Devamını Oku →

Menderes Gümüşdal eşliğinde antrenmanlar!

Menderes Gümüşdal eşliğinde atletizm ve fundamental antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku →

Kartal basketbol kulübü

Kartal basketbol kulübü dediğimizde karşımıza çıkan Asya Kartalları Basketbol okulu 2015 yılından bu yana büyük başarılara imza attı. Kartal baskebol kulübü, voleybol kulübü ve cimnastik alanlarında uzman antrenörleriyle eğitim veren Asya Kartalları Spor Kulübü antrenmanlarına büyük bir hızla devam ediyor.

Devamını Oku →

Yakacık en iyi cimnastik kursu

Yakacık en iyi cimnastik kursu olan Asya Kartalları spor okulları, İstanbul jimnastik kursu alanına yeni bir soluk getiriyor. 2015 yılından bu yana basketbol okulu, voleybol okulu olarak hizmet veren Asya Kartalları; cimnastik kursu alanında da çocuklarımızın fiziksel ve mental açıdan gelişmelerini sağlıyor.

Devamını Oku →

Antrenmanlarımız devam ediyor.

Basketbol kız takımı ve voleybolcularımızdan eğlenceli bir antrenman

Devamını Oku →

Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

U11 ve U12 kız takımımız Allstars ile hazırlık maçı yaptı.

Devamını Oku →

Maltepe en iyi voleybol kursu

Maltepe en iyi voleybol kursu olan Asya Kartalları spor okulu 2015 yılından bu yana profesyonel antrenörleriyle geleceğin sporcularını yetiştiriyor. Maltepedeki voleybol kulüpleri konusunda arayışta olan kişiler için en iyi seçenek olan Asya Kartalları antrenmanları tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku →

Seni bekliyoruz!

Antrenmanlarımıza katılmak için bizi arayabilirsin! +90 506 023 97 03

Devamını Oku →

Kartaldaki voleybol kulüpleri

Kartaldaki voleybol kulüpleri başlığında pek çok araştırma yapılıyor. Asya Kartalları spor kulübü, İstanbulda voleybol okulu kavramına yeni bir soluk getirmektedir. Aynı zamanda basketbol ve jimnastik eğitimleri de veren Asya Kartalları, farklı yaş gruplarına göre eğitim veren bir spor okuludur.

Devamını Oku →

Kartal cimnastik kursu

Kartal cimnastik kursu bakımından zengin bir semttir. Jimnastik özellikle küçük yaştaki çocukların fiziksel  ve sosyal açıdan gelişmesi konusunda önemli rol oynar. İstanbuldaki jimnastik kurslarını inceleyecek olursak karşımıza birçok seçenek çıkar

Devamını Oku →

Cimnastik Eğitimimiz Başladı!

Detaylı bilgi için 0 506 023 97 03 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku →

Küçük kız voleybol takımımız ilk maçına çıktı!

Asya Kartalları ailesi olarak sporcularımızı tebrik ederiz...

Devamını Oku →

Basketbol okulu istanbul

Basketbol okulu İstanbul gibi metropol bir ilçede oldukça fazladır. İstanbulda basketbol kurslarına duyulan ilgi her geçen gün artıyor. Spor insan yaşamı için çok önemlidir. Her gün düzenli olarak spor yapan ve sağlıklı beslenen  bireylerin hastalanma oranı daha düşüktür.  Spora erken yaşta başlamak iskelet sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Devamını Oku →

Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal Kulübümüzü ziyaret etti!

Kulübümüzü ziyarete eden Tamer Oyguç ve Menderes Gümüşdal, U11 takımımıza beslenme ve okul-spor hayatlarını bir arada götürmeleri için tavsiyelerde bulundular

Devamını Oku →

Kartal voleybol okulu

Kartal voleybol okulu küçük yaşta spora başlamak isteyen bireyler için oldukça uygun bir yerdir.Spor yaşamımızın her alanında yer almaktadır. Sağlığımız için vazgeçilmez olan hareketli yaşam için son dönemlerde spor salonlarına olan ihtiyaçta artmıştır.

Devamını Oku →

Yeni dönem antrenmanlarımız devam ediyor!

Spor, fiziksel gelişimin yanı sıra çocukların sosyalleşmesi ve iletişim becerilerinin gelişmesinde büyük rol oynar.

Devamını Oku →

Maltepe Basketbol Kulüpleri

Maltepe basketbol kulübü son zamanlarda popüler hale geldi. Uzun zamandır çocukları için İstanbulda spor okulu araştırması yapılan aileler için Kartal oldukça güzel bir konum. Bir basketbol okulunda aranan özelliklere bakacak olursak ailelerin ilk sıraya koyduğu özellik basketbol okulunun güvenilir olmasıdır.

Devamını Oku →

Maltepe Voleybol okulu

Maltepe voleybol okulu konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Asya Kartalları spor okulu, kendini voleybol alanında geliştirmek isteyen bireyler için büyük bir fırsat sağlıyor. 2015 yılından bu yana büyük başarılara imza atan Asya Kartalları geleceğin başarısı sporcularını yetiştirmeye devam ediyor.

Devamını Oku →

Anadolu Yakası en iyi basketbol okulu

Anadolu yakası en iyi basketbol okulu Asya Kartalları Spor Okulu olarak başarı odaklı stratejilerle öğrencilerimizin geleceğin başarılı sporcuları olmaları konusunda destekliyoruz. Kartal basketbol okulu, yakacık basketbol okulu konumunda çocukları için iyi bir spor okulu arayan aileler  için doğru adres olan Asya Kartalları büyük başarılara imza atıyor.

Devamını Oku →

Kartal en iyi basketbol kulübü

Kartal en iyi basketbol kulübü, çocuklarının bir sporla ilgilenmesini isteyen anne ve babaların en çok araştırma yaptığı konular arasında yer alıyor. Asya Kartalları spor kulübü son dönemlerde çocuklarının spor alanında iyi yerlere gelmesini isteyen anne ve babaların tercih ettiği bir kulüp haline geldi.

Devamını Oku →

Kartal en iyi basketbol okulu

Kartal en iyi basketbol okulları konusunda en  çok kullanılan arama motoru Google üzerşnden pek çok araştırma yapılıyor. İstanbul Kartalda en iyi basketbol okulu araştırması yapan kişiler çocuklarının basketbol alanında kendilerini geliştirebilecekleri,sosyal hayatlarında da destek sağlayacak bir spor okulu istiyor.

Devamını Oku →

2019-2020 Sezon

Yeni sezonda sende aramıza katıl!

Devamını Oku →

Asya Kartalları

Asya Kartalları

Devamını Oku →

Kartalda basketbol okulu

Basketbol, beşer kişilik takımlar kurularak oynanır. Elle ve topla oynanan bir oyun olmasının yanı sıra aynı zamanda bir spor dalıdır .Yüksekliği 3,05 metre olan pota adı verilen çemberden topu geçirerek kazanmaya çalışılan bir takım oyunudur. Evrensel bir spor türüdür.

Devamını Oku →

Kartaldaki basketbol kulüpleri

Asya Kartalları Spor Okulları olarak gençlerimiz için her zaman en iyisiniz istiyoruz.  Kartaldaki basketbol kulüpleri başlığı altında yapılan pek çok araştırma var. Kartalın en iyi basketbol kulübü olan Asya Kartalları Spor okulu başarı odaklı teknikleriyle geleceğin sporcularını yetiştiriyor.

Devamını Oku →

Kartal basketbol kursu

Kartalda basketbol kursu arayışında olan bireyler için Asya Kartalları spor okulları iyi bir tercih olacaktır. Asya kartalları başarı odaklı eğitimleriyle çocuklarınızı erken yaşta spor kültürü ile yetiştirmeye başlar. Bu kültürü alan çocuklar geleceğin sporcusu olmaya aday olurlar.

Devamını Oku →

Yakacık voleybol okulu

Yakacık voleybol okulu Google arama motorunda en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor. Çocuklarına iyi bir gelecek vermek isteyen veliler, onlar için en iyisini istiyor. Çocukların aldıkları eğitim yanında bir spor dalıyla ilgilenmesi onların fiziksel gelişimin yanı sıra sosyal gelişimine de katkıda bulunuyor.

Devamını Oku →

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Devamını Oku →

İstanbul Yakacık Basketbol okulu

İstanbul Yakacık Basketbol kursu hakkında internette pek çok araştırma yapılıyor. Her yaş grubundan çocuk ve gençlerin okul hayatı dışında ihtiyaç duyduğu sosyal aktiviteler var. İstanbulda basketbol, voleybol,jimlastik gibi spor alanlarına duyulan ilgi her geçen gün artıyor.

Devamını Oku →

Anadolu Yakası En İyi Basketbol Kulübü

İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 faklı salonumuzla Asya Kartalları olarak her sezon farklı branşlarda onlara derecelerimizle Anadolu yakasının en iyi basketbol kulübü olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz. Bu ailenin bir parçası olmak için zaman kaybetmeyin.

Devamını Oku →

Asya Kartalları Spor Kulübü Seçme Düzenleyecek

İstanbul basketbol altyapı liglerinin önemli kulüplerinden Asya Kartalları Spor Kulübü 28 Nisan 2019 Pazar günü seçme düzenleyecek. 

Devamını Oku →

MBL’de Asya Kartalları U9’da Galip Geldi

Marmara Ligi U9 Minikler Grubu mücadelesinde Asya Kartalları ile Potanın Kartalları karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

MBL U16’da Asya Kartalları Son Periyotta Geri Döndü

Marmara Basketbol Ligi U16 Yıldızlar Doğu Grubu mücadelesinde Kartal Anadolu ile Asya Kartalları karşı karşıya geldi.

Devamını Oku →

U10 Erkek Basketbol İGL

U10 Erkek Basketbol İGL

Devamını Oku →

U10 Erkek Basketbol

U10 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U11 Erkek Basketbol (A)

U11 Erkek Basketbol (A)

Devamını Oku →

U12 Erkek Basketbol

U12 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U13 Erkek Basketbol İGL

U13 Erkek Basketbol İGL

Devamını Oku →

U13 Erkek Basketbol

U13 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U14 Erkek Basketbol İGL

U14 Erkek Basketbol İGL

Devamını Oku →

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U16 Erkek Basketbol İGL

U16 Erkek Basketbol İGL

Devamını Oku →

U16 Erkek Basketbol

U16 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

Devamını Oku →

U18 Kızlarda kazandık

31 Ekim 2016 Pazartesi günü Yakacık Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi 49-39’luk skorla kazanan Asya Kartalları gruptaki ilk galibiyetini aldı. İstanbul Yıldızları ise iki galibiyette kaldı.

Devamını Oku →

Asya Kartalları Namağlup Şampiyon Oldu

Asya Kartalları Basketbol Kulübü, Marmara Basketbol Ligi U-13 Kategorisinde namağlup şampiyon oldu.

Devamını Oku →

Yakacık en başarılı basketbol okulu

Yakacık en başarılı basketbol okulu, İstanbul Kartalın en başarılı özel basketbol okulunda yerinizi alın.

Devamını Oku →

Yakacık en iyi spor okulu

Yakacık en iyi spor okulu, basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında her sene istinasız hemen hemen her kategoride kupaya doymayan takımlarımızla, beraber yürümeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Devamını Oku →

Yakacık spor okulları

Yakacık spor okulları, Kartal Yakacıkta spor faaliyetlerimizi 3 farklı salonda en iyi ve en başarılı şekilde sürdürmekteyiz. Başarının tesadüf olmadığını disiplinimizle tüm ailemize yansıtmaktayız. Bu ailenin bir parçası olmak için geç kalmayın. Spor okulları sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsal gelişim sağlamaktadır.

Devamını Oku →

Yakacık basketbol okulları

Yakacık basketbol okulları, Kartalın en iyi basketbol okulu büyük takımların sadece isimden ibaret olmadığının kanıtı olarak eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Devamını Oku →

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

U11 Kız Basketbol (B)

U11 Kız Basketbol

Devamını Oku →