Maltepe Basketbol Kulüpleri

ASYA KARTALLARI Maltepe Basketbol Kulüpleri

9.09.2019       541       Vural Vural


Maltepe Basketbol Kulüpleri

Maltepe basketbol kulübü son zamanlarda popüler hale geldi. Uzun zamandır çocukları için İstanbulda spor okulu araştırması yapılan aileler için Kartal oldukça güzel bir konum. Bir basketbol okulunda aranan özelliklere bakacak olursak ailelerin ilk sıraya koyduğu özellik basketbol okulunun güvenilir olmasıdır.

Maltepe Basketbol Kulüplerinin eğitimleri

Çocuklarını emanet edeceği yerler için ayrıntılı bir araştırma yapan aileler Maltepe Basketbol Kulüpleri konusunda çok kararsız kalıyor. İnternet üzerinden  Kartal basketbol kulübleri, yakacık basketbol okullları, Anadolu Yakası basketbol kulüpleri konusunda pek çok araştırma yapıldığını görüyoruz. Yaptığımız araştırmalardan daha iyi bir sonuç alabilmek için kulüplerle yüz yüze konuşmanız daha faydalı olacaktır.

Basketbol okulunun kişisel gelişime katkısı

Maltepe basketbol kulübü konusunda yapılan araştırmalarda karşımıza çıkan Asya Kartalları Spor Kulübü öğrencileri için en iyi basketbol eğitimi sağlıyor. Ailelerin güvenle çocuklarını emanet edebilecekleri İstanbulun en iyi spor kulübü olan Asya Kartalları spor okulu başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Maltepe basketbol kulüpleri arasında en iyi olan Asya Kartalları öğrencilerinin kişisel gelişimlerinde destek olarak onların geleceğin en iyi sporcuları olabilmeleri konusunda desteklşyor. Sporun yaşamımız üzerindeki etkisini hafife alamayız. Erken yaşta bir spor dalıyla ilgilenmek fiziksel ve mental gelişimin yanı sıra kişisel gelişimi de etkilemektedir. Asya Kartalları Basketbol ve Voleybol alanında verdiği eğitimlerle öğrencilerinin gelişimlerine destek olmaktadır.

ASYA KARTALLARI Maltepe Voleybol okulu

Maltepe Voleybol okulu

Maltepe voleybol okulu konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Asya Kartalları spor okulu, kendini voleybol alanında geliştirmek isteyen bireyler iç...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Yeni dönem antrenmanlarımız devam ediyor!

Yeni dönem antrenmanlarımız devam ediyor!

Spor, fiziksel gelişimin yanı sıra çocukların sosyalleşmesi ve iletişim becerilerinin gelişmesinde büyük rol oynar.

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.