Maltepe en iyi voleybol kulübü

ASYA KARTALLARI Maltepe en iyi voleybol kulübü

16.05.2020       21       Vural Vural


Maltepe en iyi voleybol kulübü

 

Maltepe en iyi voleybol kulübü  konusunda Asya Kartalları Spor Kulübü öğrencileri için antrenmanlarının başlayacağı günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Ülkemizi etkisi altına alan korona virüs nedeni ile antrenmanlarımıza kısa bir süre ara verdik. Öğrencilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önemli. Maltepe voleybol kulübü Asya Kartalları ailesi olarak öğrencilerimize en iyi voleybol eğitimini veriyoruz.  Antrenmanlarımızın başlamasına kısa bir süre kaldı.

Maltepe en iyi voleybol kulübü ve antrenmanlarımız

Maltepe en iyi spor kulübü olarak antrenmanlarımız başladığında öğrencilerimiz ile yoğun bir antrenman sürecine gireceğiz.  Maltepe voleybol kulüpleri konusunda aklınıza takılan soruları iletişim numaralarımızdan bizi arayarak antrenörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Maltepe en iyi voleybol kulübü olarak sporun hayatımızdaki yerinin ne kadar önemli olduğunu öğrencilerimize her zaman hatırlatarak onların takım olma bilinci ile kendilerini geliştirmelerine olanak sağlıyoruz.

ASYA KARTALLARI Yakacıktaki voleybol kulüpleri

Yakacıktaki voleybol kulüpleri

Yakacıktaki voleybol kulüplerine gösterilen talep her geçen gün artıyor. Asya Kartalları Spor Kulübü ailesi olarak basketbol alanında olduğu gibi v...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Kartal basketbol kulüpleri

Kartal basketbol kulüpleri

Asya Kartalları Spor Kulübü  yılından beri basketbol, voleybol alanlarındaki eğitimlerine devam ediyor. Kartal basketbol kulüpleri ile ilgili olara...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.