Maltepe spor kulüpleri

ASYA KARTALLARI Maltepe spor kulüpleri

12.04.2020       35       Vural Vural


Maltepe spor kulüpleri

 

Spor kulüplerinin önemi son dönemlerde daha da arttı. Çocuklarının bir spor dalıyla ilgilenmelerini isteyen ebeveynler evlerininde konumlarına yakın olacak bir spor kulübü arayışında. Maltepedeki spor kulüplerine olan talepte bu doğrultuda her geçen gün artıyor.

Maltepe spor kulüpleri arasında Asya Kartalları

Maltepedeki spor kulüpleri konusunda bir arayış içindeyseniz; Asya Kartalları spor kulübü 2015 yılından beri başarıyla spor eğitimi hayatını sürdürmektedir. Maltepedeki spor kulüpleri başlığı altında karşımıza farklı isimler çıkabilir. Burada önemli olan şey çocuklarımızın severek gideceği bir kulüp bulmaktır.

Asya Kartalları spor kulübü eğitim verdiği öğrencilerle bireysel olarak ilgilenen, onların sosyal olarak da başarılı olmasını sağlayan bir spor kulübüdür. Çocuklarımız için her zaman en iyisini isteriz. Bu nedenle spor kulübü arayışında  titiz davranmamız gerekmetedir. Asya Kartallarını ailesi uzman antrenörleriyle her zaman yanınızda yer almaktadır. Maltepe spor kulüpleri, Asya Kartalları elde ettiği başarılarla çocuklarımızın spor eğitimlerinde önemli yerlere gelmelerine yardımcı olmaktadır.

ASYA KARTALLARI Kartaldaki spor kulüpler

Kartaldaki spor kulüpler

Spor yapmanın sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Düzenli olarak bir spor ile ilgilenmek sosyal yaşantımızda da bizi daha a...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI #evdeantrenman

#evdeantrenman

Tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 virüsü nedeniyle antrenmanlarımıza ara verdik. Kendimizi ve çevremizdekileri koruma altına almak için bu sü...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.