Maltepe Voleybol okulu

ASYA KARTALLARI Maltepe Voleybol okulu

29.08.2019       349       Vural Vural


Maltepe Voleybol okulu

Maltepe Voleybol okulu

Maltepe voleybol okulu konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Asya Kartalları spor okulu, kendini voleybol alanında geliştirmek isteyen bireyler için büyük bir fırsat sağlıyor. 2015 yılından bu yana büyük başarılara imza atan Asya Kartalları geleceğin başarıı sporcularını yetiştirmeye devam ediyor.

Bir spor dalı ile ilgilenen çocuklar fiziksel e sosyal açıdan daha sağlıklı bireylere dönüşüyor. Maltepe voleybol okulu hakkında Google’da yapılan araştırmalar karşımıza Asya Kartalları Spor Kulübünü çıkartıyor. Spor okulumuzda alanında uzman antrenörlerimiz sporcularımızı en iyi şekilde yetiştirmektedir.

Maltepe Voleybol okulu eğitimleri

Düzenli olarak yaptığımız antrenmanlarda küçük sporcularımızı da yetiştiriyoruz. Küçük yaşta spora başlayan çocuklarımız kendi ayakları üzerinden durabilmeyi öğreniyor. Bir spor dalıyla ilgilenen bireyler çevresindekilerle daha koley  iletişim kurabilen, sosyal hayatlarında daha aktif bireylere dönüşüyorlar.

Hayat Felsefesi: Spor

Maltepe voleybol okulu araştırması yapan aileler çocuklarının güvenli bir ortamda eğitim almasını istiyor. Asya Kartalları voleybol okulu Maltepe voleybol kursu ihtiyacı duyan aileler için en doğru seçim. Verdiğimiz eğitimlerle gençlerimizin toplum için faydalı bireylere dönüşmesine katkıda bulunuyoruz. Sporcu ahlakıyla yetiştirdiğimiz çocuklarımızın başarıları bizim başarımızdır.

Kış Kampları

Akdeniz Olimpiyatları Kampı

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Maltepe Basketbol Kulüpleri

Maltepe Basketbol Kulüpleri

Maltepe basketbol kulübü son zamanlarda popüler hale geldi. Uzun zamandır çocukları için İstanbulda spor okulu araştırması yapılan aileler için Kar...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.