Maltepedeki basketbol kulüpleri

ASYA KARTALLARI Maltepedeki basketbol kulüpleri

7.12.2019       154       Vural Vural


Maltepedeki basketbol kulüpleri

Maltepedeki basketbol kursları

Basketbol’un hayatımızdaki yeri oldukça büyük.  Sağlık açısından spor yapmanın faydalarını hepimiz biliyoruz. Özellikle spor ile küçük yaşlardan itibaren ilgilenmenin gelecek yaşantımıza faydası büyük olacaktır. Maltepedeki basketbol kulüpleri konusunda yapılan pek çok araştırma var.

Maltepedeki basketbol kulüpleri ve Asya Kartalları

Asya Kartalları Spor okulları İstanbulda en iyi basketbol okulu , Maltepedeki basketbol okulları, Yakacık en iyi basketbol kulüpleri başlıklarında karşımıza çıkıyor. Uzman antrenörlerin verdiği eğitimlerle kendini geliştiren ve geleceğin sporcuları olma yolunda büyük bir hızla ilerleyen öğrencilerimizin her adımda yanında oluyoruz.

Maltepedeki basketbol kulüpleri arasında büyük başarılarla adını duyurmuş olan asya kartalları katıldığı liglerde adından sıkça söz ettiriyor. Öğrencilerimize verdiğimiz eğitimlerde ,onlara takım olma bilinci ile hareket etme duygusunu aşılıyoruz. Fiziksel gelişimin yanında sosyal hayatlarında da daha başarılı ve özgüvenli bireylere dönüşmelerine yardımcı oluyorz.

Maltepedeki basketbol kulüpleri arasında en iyisi olan Asya Kartalları ailesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Sizde bu aileye katılmak için  bizleri arayabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Kartal en iyi cimnastik kursu

Kartal en iyi cimnastik kursu

Kartal en iyi cimnastik kursu arasında pek çok seçenek bulunuyor. Kartal en iyi cimnastik kursu Asya Kartalları başarılı eğitmenleriyle çocuklarımı...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Asya Kartalları U11’de Paşabahçe’yi Yendi

Asya Kartalları U11’de Paşabahçe’yi Yendi

Başarı odaklı stratejilerle yoluna devam eden Asya Kartalları Spor Okulları mücadelesine büyük bir hızla devam ediyor. 12 Aralık Perşembe günü Sama...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.