Maltepedeki spor kulüpleri

ASYA KARTALLARI Maltepedeki spor kulüpleri

3.05.2020       31       Vural Vural


Maltepedeki spor kulüpleri

Maltepedeki spor kulüpleri

Malpedeki spor kulüpleri konumu açısından İstanbul’un en çok tercih edilen spor kulüpleri arasında yer alıyor. Asya Kartalları Spor kulübü  yılından beri Maltepedeki spor kulüpleri arasında varlığını başarıyla sürdürüyor.

Maltepedeki spor kulüpleri ve antremanları

Maltepedeki spor kulüpleri  arasında Asya Kartalları spor kulübü basketbol ve voleybol konusunda çocuklarına en iyi eğitimi veriyor. Çocuklarımızın geleceğin başarılı sporcuları olması konusunda onları desteklerken uzman antrenör kadrosuyla en iyi eğitimi veriyor.

Maltepedeki spor kulüpleri  konusunda karşınıza çıkan seçenekleri titizlikle değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Kulüplerin sosyal medya hesabından da antremanlar ve kulüp hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Asya Kartalları ailesi olarak çocuklarımız için en iyisini istiyoruz. Ailemize katılmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

ASYA KARTALLARI Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri arasındaki Asya Kartalların Spor Kulübü basketbol alanında uzman antrenörleriyle en iyi basketbol eğitimini sağlıyor.

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Yakacıktaki voleybol kulüpleri

Yakacıktaki voleybol kulüpleri

Yakacıktaki voleybol kulüplerine gösterilen talep her geçen gün artıyor. Asya Kartalları Spor Kulübü ailesi olarak basketbol alanında olduğu gibi v...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.