Yakacık en iyi cimnastik kursu

ASYA KARTALLARI Yakacık en iyi cimnastik kursu

3.11.2019       567       Vural Vural


Yakacık en iyi cimnastik kursu

Yakacık en iyi cimnastik kursu olan Asya Kartalları spor okulları, İstanbul jimnastik kursu alanına yeni bir soluk getiriyor. 2015 yılından bu yana basketbol okulu, voleybol okulu olarak hizmet veren Asya Kartalları; cimnastik kursu alanında da çocuklarımızın fiziksel ve mental açıdan gelişmelerini sağlıyor.

Yakacık en iyi cimnastik kursu ve faydaları

Yakacık en iyi cimnastik kursu konusunda ilk sırada çıkan Asya Kartalları spor okulu başarısını büyük bir hızla sürdürüyor. Bu konuda yapılan araştırmalarda ebeveynler çocukları için en her zaman en iyisini istiyor. Yakacık cimnastik kurslarının çocuk gelişimi üzerindeki etkilerini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle çocuklarımızın küçük yaşta bir spor dalı ile ilgilenmeleri onların yararına olacaktır. Cimnastik kursları duruş bozuklukları, kas sisteminin gelişmesi, sağlıklı beslenme, boy ve kilo oranının düzenlenmesine de yardımcı olmaktadır.

Yakacık jimnastik kursu konum açısından da ebeveynler tarafından çok tercih edilen bir alanda bulunmaktadır. Cimnastik kursları aynı zamanda çocuklarımızın sosyal yönden de gelişmelerine yardımcı olur.

 

 

ASYA KARTALLARI Antrenmanlarımız devam ediyor.

Antrenmanlarımız devam ediyor.

Basketbol kız takımı ve voleybolcularımızdan eğlenceli bir antrenman

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Kartal basketbol kulübü

Kartal basketbol kulübü

Kartal basketbol kulübü dediğimizde karşımıza çıkan Asya Kartalları Basketbol okulu 2015 yılından bu yana büyük başarılara imza attı. Kartal baskeb...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.