Yakacık en iyi spor kulübü

ASYA KARTALLARI Yakacık en iyi spor kulübü

29.03.2020       45       Vural Vural


Yakacık en iyi spor kulübü

 

Yakacık en iyi spor kulübü konusunda internet üzerinden pek çok arama yapılıyor. Yapılan aramalarda karşımıza birçok seçenek çıkıyor.  Yakacıkdaki spor kulüpleri araştırmasında karşımıza çıkan Asya Kartalları öğrencilerine en iyi spor eğitimini veriyor.

Yakacık en iyi spor kulübü: Asya Kartalları

Düzenli olarak olarak spor yapmak fiziksel performansın gelişmesini sağlar, küçük yaşta spora başlamak mental gelişim ve iletişim becerilerinin artmasını sağlar. Yakacık en spor kulübü olarak Asya Kartalları verdiği spor eğitimi ile öğrencilerini en iyi şekilde yetiştiriyor. Asya Kartalları, Basketbol, voleybol, cimnastik alanlarında eğitim verirken uzman antrenörlerle geleceğin sporcularını yetiştiriyor.

İstanbulda basketbol kulübü arayışında olan ebeveynler çocuklarının güvenilir bir ortamda spor eğitimi almalarını istiyor. Asya Kartalları uzman antrenörleriyle büyük bir titizlikle eğitimlerine devam ediyor.

Yakacık en iyi spor kulübü olarak çocuklarımızın en iyi spor eğitimi almaları için Asya Kartalları Spor Kulübü olarak çalışıyoruz. İletişim numaralarımızında bizi arayarak antrenörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI Yakacık basketbol kulübü

Yakacık basketbol kulübü

Yakacık basketbol kulübü konusunda pek çok araştırma yapılıyor. Yakacık en iyi basketbol kulüpleri başlığında arama yaptığımızda karşımıza pek çok ...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Kartaldaki spor kulüpler

Kartaldaki spor kulüpler

Spor yapmanın sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Düzenli olarak bir spor ile ilgilenmek sosyal yaşantımızda da bizi daha a...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.