Yakacık voleybol okulu

ASYA KARTALLARI Yakacık voleybol okulu

24.07.2019       291       Vural Vural


Yakacık voleybol okulu

Yakacık voleybol okulu

Yakacık voleybol okulu Google arama motorunda en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor. Çocuklarına iyi bir gelecek vermek isteyen veliler, onlar için en iyisini istiyor. Çocukların aldıkları eğitim yanında bir spor dalıyla ilgilenmesi onların fiziksel gelişimin yanı sıra sosyal gelişimine de katkıda bulunuyor. İstanbul yakacık spor okulları başlığı altında Asya Kartalları en iyi spor okulları kategorisine giriyor.

Bir spor dalıyla profesyonel bir şekilde ilgilenmek isteyen bireyler İstanbulda spor kursları konusunda doğru seçimi yapmak zorunda…Bu konuda internet üzerinden yapacağınız  yakacık spor okulu araştırmaları size yardımcı olacaktır.

İstanbul Yakacık en iyi voleybol okulu

İstanbul Yakacıkda en iyi voleybol okulu profesyonel antrenörlerle öğrencilerinin sosyal hayatlarına katkı sağlayan, çocukların psikolojik ve mental gelişimini destekleyen  Asya Kartalları spor okulu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Voleybol sorumluluk duygusunun gelişmesine katkıda bulunur

Asya Kartalları spor okulu topluma fayda sağlayacak bireyler yetiştirmeyi amaçlar.  Bu kapsamda voleybol okulumuzda bireylerin beden kontrolünün sağlanması, fiziksel gelişimin desteklenmesi, takım halinde uyumlu olarak sorumluluk bilincinin gelişmesine büyük bir katkıda bulunur.

Yakacık voleybol okulu, küçük yaştan itibaren bireylerin takım ruhuyla sosyal hayatının gelişimini sağlayarak  iletişim kurma ve geliştirme sürecine yardımcı olur.

ASYA KARTALLARI Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

Voleybol antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor!

← Devamını Oku

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.