Yakacıktaki basketbol kulüpleri

ASYA KARTALLARI Yakacıktaki basketbol kulüpleri

25.04.2020       50       Vural Vural


Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki basketbol kulüpleri arasındaki Asya Kartalların Spor Kulübü basketbol alanında uzman antrenörleriyle en iyi basketbol eğitimini sağlıyor.

Yakacıktaki basketbol kulüpleri

Yakacıktaki spor kulüpleri konusunda pek çok seçenek karşımıza çıkabilir. Önemli olan eğitim olanakları açısından en iyi spor kulübünü bulmaktır. Yakacıktaki basketbol kulüplerini antrenör açısından da değerlendirmemiz gerekmektedir. Asya Kartalları Spor Kulübü antrenörleri branşında uzman antrenörlerdir, çocuklarımızın basketbolu severek öğrenmesi için onlarla birebir ilgilenmektedirler.

Yakacık spor kulüpleri konusunda belirlediğimiz kriterlere göre bir seçim yapmalıyız. Asya Kartalları spor kulübü olarak basketbol alanında en iyi eğitimi veriyoruz. Basketbol oynamak vücudun daha atik olmasını sağlar.  Mental gelişimin yanı sıra sosyal açıdan da çocuklarımızın iletişim becelerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

Yakacıktaki basketbol kulüpleri konusunda antrenörlerimizle görüşmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ASYA KARTALLARI #evdeantrenman

#evdeantrenman

Tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 virüsü nedeniyle antrenmanlarımıza ara verdik. Kendimizi ve çevremizdekileri koruma altına almak için bu sü...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Maltepedeki spor kulüpleri

Maltepedeki spor kulüpleri

Malpedeki spor kulüpleri konumu açısından İstanbul’un en çok tercih edilen spor kulüpleri arasında yer alıyor. Asya Kartalları Spor kulübü  yılında...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.