Yakacıktaki voleybol kulüpleri

ASYA KARTALLARI Yakacıktaki voleybol kulüpleri

9.05.2020       33       Vural Vural


Yakacıktaki voleybol kulüpleri

 

Yakacıktaki voleybol kulüplerine gösterilen talep her geçen gün artıyor. Asya Kartalları Spor Kulübü ailesi olarak basketbol alanında olduğu gibi voleybol alanında da verdiğimiz eğitimlerle geleceğin sporcularını yetiştirmeye devam ediyoruz. Yakacıktaki voleybol kulüpleri arayışındaysanız antrenörlerimizle iletişeme geçerek kulübümüz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yakacıktaki voleybol kulüpleri ve Asya Kartalları

 Ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs tedbirleri kapsamında antrenmanlarımıza kısa bir süre ara verdik. Evde olduğumuz bu süreçte tabiki boş durmuyoruz. Öğrencilerimiz için evde yapabilecekleri  egzersizleri bir araya getirdik ve onlardan bu egzersizleri düzenli olarak yapmalarını istedik. Öğrencilerimizin evde yapacakları antrenmanlar onları bu süreç bittikten sonra başlayacağımız yoğun antrenman dönemine hazırlanmalarını ve evde hareketsiz kalmamalarını sağlıyoruz.

Yakacıktaki spor kulüpleri arasında Asya Kartalları olarak antrenmanlarımızın başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

ASYA KARTALLARI Maltepedeki spor kulüpleri

Maltepedeki spor kulüpleri

Malpedeki spor kulüpleri konumu açısından İstanbul’un en çok tercih edilen spor kulüpleri arasında yer alıyor. Asya Kartalları Spor kulübü  yılında...

← Devamını Oku
ASYA KARTALLARI Maltepe en iyi voleybol kulübü

Maltepe en iyi voleybol kulübü

Maltepe en iyi voleybol kulübü  konusunda Asya Kartalları Spor Kulübü öğrencileri için antrenmanlarının başlayacağı günü büyük bir sabırsızlıkla be...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak, İstanbul Kartal Yakacık merkezli Türkiye`nin en büyükleri olma yolunda 2015 yılından itibaren basketbolun, vole...

Devamını Oku →
U18 Erkek Basketbol

U18 Erkek Basketbol

U18 Erkekler Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı ligleri B ligi kategorisinde mücadele etmektedir. 

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol (A)

U16 Erkek Basketbol Takımımız İstanbul Kartal Yakacık merkezli 16 yaş altı erkekler basketbol takımımız.

Devamını Oku →
U16 Erkek Basketbol (B)

U16 Erkek Basketbol (B)

Türkiye Basketbol Federasyonun düzelenmiş olduğu C ligi müsabakalarda yarışmacı olarak katılan 16 yaş altı erkek basketbol takımımızdır.

Devamını Oku →
U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol

U14 Erkek Basketbol, 14 yaş erkek basketbol takımımız disiplinleri ile her hafta ortalama 5 saate yakın idman yapmaktadır.

Devamını Oku →
İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbulun en iyi spor okulları

İstanbul`un en iyi spor okulları her geçen gün hızla büyüyen Asya Kartalları`nda yerinizi alın.

Devamını Oku →

+90 506 023 97 03

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.